نتایج جستجو برای عبارت :

پنکه سقفی!

خدایا شکرت ده دقیقه پیش گفتم نمیشه رو بهارخواب خوابید خیلی گرمه 
بابا رفت تو اتاق و پنکه رو برد! 
هر شب تو هال می خوابه و پنکه قدیمیو میزنه (همین کوتاه ها) امشب گفتم منم میرم تو هال جلو پنکه 
رفت تو اتاق گفتم خوب تو اتاق رو تخت بخوابه پنکه قد بلنده رو می بره به درد من نمیخوره 
کوتاهه رو هم که اگه روشن کردم و فیلم و میتینگ شد که دو تا پنکه روشن نباشه و ما الان رو بهارخوابیم مشکل نداریم و... اصلا اگه پسر اول خواست تو اتاق خودش روشن کنه چی؟ 

خوب باد ب
شاید بتوان پنکه را جزء اولین اختراعات عصر جدید برای تولید هوای سرد و رهایی از هوای گرم به شمار آورد. با وجودی که این روزها انواع وسایل سرمایشی از جمله اسپیلت، کولرهای گازی و داکت اسپیلت در بازار موجود است، اما پنکه ها همچنان طرفداران خودشان را دارند. اگر زمانی فقط پنکه های رومیزی و سقفی تولید می‎شد، اکنون پنکه طرح جدید و پنکه مدرن هم توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. پنکه کلاسیک که اغلب روی زمین قرار می‎گرفت و خاطرات کودکی بسیاری از ما ر
پنکه سقفی همانطور که از اسم آن مشخص است، برای نصب بر روی سقف کاربرد دارد. یکی از مزیت‎های ‎این پنکه‎ها ‎استفاده بهینه از فضاهای کوچک است. پنکه سقفی با اسامی دیگری از جمله پنکه آویز و پنکه لوستری هم نامیده می‎شود. پنکه سقفی نوع ساده پنکه است که شبکه یا تجهیزات خاصی ندارد. پره های آن با قطری به اندازه 100 الی 150 سانتی‌متر تولید می شود. بسته به کوچک یا بزرگ بودن محیط، انتخاب سایز پنکه متفاوت است.هنگامی که سایز پره ها بیشتر می شود، تولید جریان هو
خونه مامان جاییه که تو احساس گرما می کنی 
پنجره هال بازه 
در را هم باز می کنی 
و دقیقا به ۵ دقیقه نمی کشه! که مامانت از خیابون میاد و بعد تعویض لباس میره پنکه رو خاموش می کنه و سیمش را هم از برق می کشه! 
تا حالیت شه پنکه رو هم اون باید اجازه بده 
فروش ویژه پنکه دستی LED

پنکه دستی LED، دارای ابعاد کوچک و قابل حمل آسان. دارای چراغ های LED کم مصرف. سرعت پرتاب باد بسیار بالا ...
گرما بطور قطع در طول تابستان بسیاری را کلافه می کند و برای فرار از این گرما افراد به استفاده از پنکه و کولر می پردازند. پنکه دستی LED بسیار خلاقانه و کاربردی می باشد که امکان استفاده از پنکه و خنک کننده را در هر جا و مکانی فراهم می کند که در این روزهای گرم تابستان می تواند بسیار کارآمد و موثر باشد. پنکه دستی LED دارای 2
فروش ویژه پنکه 5 پر برقی مدل Congchao

پنکه 5 پر برقی مدل Congchao، دارای انعطاف پذیری پره و ایمنی در برابر صدمات. کارکرد با برق 200 ولت شهری. تابستان خود را خنک کنید ...
پنکه 5 پر برقی مدل Congchao وسیله ای کار آمد و مفید برای استفاده در روزهای گرم به ویژه فصل تابستان و خنک کردن و تهویه هوای محیط های بسته و سرپوشیده بسیار مناسب است. پنکه رومیزی بسیار سبک و قابل حمل است و به راحتی می توان آن را بر روی لبه میز نصب و مورد استفاده قرار داد. این پنکه دارای خصوص
فروش ویژه پنکه 5 پر برقی مدل Congchao

پنکه 5 پر برقی مدل Congchao، دارای انعطاف پذیری پره و ایمنی در برابر صدمات. کارکرد با برق 200 ولت شهری. تابستان خود را خنک کنید ...
پنکه 5 پر برقی مدل Congchao وسیله ای کار آمد و مفید برای استفاده در روزهای گرم به ویژه فصل تابستان و خنک کردن و تهویه هوای محیط های بسته و سرپوشیده بسیار مناسب است. پنکه رومیزی بسیار سبک و قابل حمل است و به راحتی می توان آن را بر روی لبه میز نصب و مورد استفاده قرار داد. این پنکه دارای خصوص
مجموعه آموزش تعمیر پنکه سقفی دومین پارت از دوره آموزش تعمیر پنکه می باشد که مانند پارت اول این دوره با عنوان "آموزش تعمیر پنکه رومیزی" به نحوه تعمیر پنکه در مدل های مختلف می پردازد. مجموعه آموزش تعمیر پنکه سقفی در طی 9 بخش تعمیر پنکه سقفی، پنکه قابل حمل و هواکش را در مدل و برند های متعدد از تمام زوایا و با زبان انگلیسی آموزش می دهد. مجموعه آموزش تعمیر پنکه سقفی با ارائه بیش از 2000 دقیقه فیلم آموزشی مطالبی همچون نصب، جداسازی و تعمیر پنکه س
فروش ویژه پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool

پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool، بدون نیاز به برق و باتری. قابل نصب بر روی شیشه تمام ماشین ها. بهترین وسیله برای صرفه جویی در مصرف سوخت ...
با استفاده از پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool دمای داخل اتومبیل خود را تهویه کنید. پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool یک دستگاه تهویه هوای خودروست که نیاز به برق و باتری نداشته و با انرژی رایگان خورشید کار می کند. حتما برای شما هم پیش آمده که مجبور شده اید ماشین را زیر آفتاب پارک ن
خونه قبلی‌مون. یعنی قبل از اینکه بکوبیم آپارتمانش کنیم؛ صلات ظهر، ناهار خورده و نخورده، نخ سمت راستی پرده کرکره آبیه رو می‌کشیدیم که اتاق تاریک بشه. بعد همگی می‌خوابیدیم، نفری یه چادر نماز یا ملحفه می‌کشیدیم رومون.
 پنکه رو هم طوری تنظیم می‌کردیم که همینجور که می‌چرخه به همه باد بزنه.حیاط پر از خورشید.پر از مورچه.پر از مگس.دمپایی پلاستیکیا زیر آفتاب شُل و وِل بشن.لباسا رو بند رخت گرمشون بشه.
سکوت مطلق باشه همسایه‌ها همه خواب باشن بچه‌
پنکه های موجود در انواع متفاوتی وجود دارند . در گذر از پنکه سقفی که بحث ان جدا گونه باید مطرح شود . سایر پنکه ها در چهر دسته تقسیم بندی می شوند . پنکه رومیزی ،پنکه دیواری ، پنکه ایستاده و چند منظوره ، انواع پنکه ای موجود در بازار هستند . حال این مدل ها چ ویژگی هایی دارند . چگونه برای ما مفید خواهند بود . معیار ما برای انتخاب ازی بین مدل ها ی بیان شده چه باید باشد . با ما همراه باشید تا راهنمار جامعی از خرید پنکه در اختیارتان قرار دهیم .
قطعا در ب
پسری مادرش را بعد از درگذشت پدرش، به خانه سالمندان برد و هر لحظه از او عیادت می کرد. یکبار از خانه سالمندان تماسی دریافت کرد که مادرش درحال جان دادن است پس باشتاب رفت تا قبل از اینکه مادرش از دنیا برود، او را ببیند. از مادرش پرسید: مادر چه می خواهی برایت انجام دهم؟ مادر گفت: از تو می خواهم که برای خانه سالمندان پنکه بگذاری چون آنها پنکه ندارند و در یخچال غذاهای خوب بگذاری، چه شبها که بدون غذا خوابیدم. فرزند باتعجب گفت: داری جان می دهی و از من

خنک‌سازی فضاهای بسته کار چندان سختی نخواهد بود و تجهیزات زیادی نیز به این منظور در دسترس هستند. وقتی که حرف از خنک‌سازی فضای باز به میان می‌آید، دیگر نمی‌توان از تجهیزات خنک‌سازی رایج مورد استفاده در فضای بسته استفاده کرد چون کارایی لازم را مطمئناً نخواهند داشت. خنک‌کننده‌ها و کولرهای فضای باز در واقع عملکردی مشابه با کولرهای آبی رایج دارند و از روش تبخیر آب برای خنک کردن محیط اطراف استفاده‌ می‌کنند. ادستگاه مه پاش پنکه ای سیستم سر
شب ها هم از فرط فکر و خیال های بیش از حدی که به ذهنم میاد نمی خوابم و هم از دست گرما.یکی از این آب پاش هایی که آب رو اسپری می کنن داشتم. از دیشب اون رو پرِ آب کردم و تا وقتی خوابم ببره، آب روی دست ها و مخصوصاً کف پاهام (که خیلی داغ میشه) اسپری می کنم.
باد پنکه بهش می خوره و خنک میشم.
بدم از گرما میاد. کی پاییز و سرما از راه می رسه؟
کارکلاسی صفحه 12 کتاب کاروفناوری پایه هفتم پودمان نوآوری وفناوری
بررسی پنکه از دیدگاه سیستم
با کمک دوستان خود در مورد پنکه به پرسش‌های زیر پاسخ دهید:
1.اگر اجزای یک سیستم (این وسیله ) باهم ارتباط نداشته باشند این وسیله کار می‌کند؟
خیر- اگر یک اجزآء یک سیستم با هم ارتباط نداشته باشند اصلا آن مجموعه سیستم نیست و این وسیله کار نمی کند.
2. چرا نمی‌توان پروانۀ این وسیله را، بدون تغییر دادن دیگر اجزا، بزرگ‌تر ساخت؟
چون اندازه یک پروانه به اندازه د

رستوران هایی که دارای فضای باز می باشند برای تهویه محیط نیازمند به پنکه مه پاش می باشند. هر یک از بخش های رستوران دارای وظایف و کارکردهای متفاوتی بوده و این نکته نیز اهمیت دارد که توانایی کار کردن آن ها با یکدیگر و هم چنین هماهنگی میان کارکردهای آن ها می تواند در میزان امنیت کلی و هم چنین موفقیت رستوران تاثیر به سزایی داشته باشد.
هدف از به کار گیری پنکه مه پاش در رستورانها ، ایجاد محیطی است که از نظر دمایی راحت و قابل تحمل بوده و کیفیت هوای آ
پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool
Auto Cool Fan Car

قیمت محصول
45,000 تومان
افزودن به سبد خرید
33 نفر

ضمانت بازگشت بهترین کیفیت و قیمت

توضیحات

پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Coolبدون نیاز به برق و باتریقابل نصب بر روی شیشه تمام ماشین ها

بهترین وسیله برای صرفه جویی در مصرف سوختقیمت : 45000 تومان
 با استفاده از پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool دمای داخل اتومبیل خود را تهویه کنید. پنکه خورشیدی اتومبیل Auto Cool یک دستگاه تهویه هوای خودروست که نیاز به برق و باتری نداشته و ب
براساس تحقیقات صورت گرفته دمای هوا هر سال بیش از سال قبل گرمتر می‎شود. براین اساس میزان افزایش دمای کره زمین در هر سال به 2 درجه می‎رسد. به همین دلیل است که در سال‎های اخیر حتی مناطق کوهستانی و سردسیر به سیستم‎های سرمایشی احتیاج پیدا کرده اند. از سوی دیگر به دلیل سرمای جانسوز فصل زمستان، به سیستم‎های گرمایشی هم احساس نیاز شدیدی می‎شود.
با وجود انواع بخاری و دستگاه گرمایشی، سیستم‎های جدید بدون خطر و با بیشترین کارایی در بازار موجود است. ه

با فرا رسیدن فصل تابستان و گرم شدن طاقت فرسای هوا، همه افراد به فکر فراهم آوردن شرایطی برای خنک کردن هوای داخل منزل خود هستند. امروزه گستردگی تولیدات و تجهیزاتی که در این زمینه وجود دارد آن قدر زیاد است که هر سلیقه، بودجه و سبک زندگی ای را تحت پوشش خود قرار داده و راضی نگه می دارد. در این مطلب تصمیم داریم به سراغ راهنمای خرید پنکه برویم تا شما را در قدم به قدم فرایند خرید پنکه برای داشتن روزهایی خنک و دلنشین همراهی کنیم تا در نهایت بتوانید
از اذان مغرب چادر نماز رو برداشتم 
اول تو هال جلو پنکه گرم و سرد میشدم 
اومدم رو بهارخواب و یهو عرق داشتم سردم شد 
خلاصه که یک ساعت سی یا چهل از اذان گذشته و نخوندم 
حالشو ندارم 
حال کلاغ پر کردن جلوی خدایی که اصلا براش مهم نیستم و هیچ صدایی هم از طرفش نمیاد 
حداقل اینجا که چیزی می نویسم چهارتا حرف می بینم در جوابش 
اما از دیوار صدا درمیاد از خدا...
هی باید تازه بترسم که از خدا صدا در نیاد! چون هیچوقت صدای مهربون نیست :| 
این مشکلات جسمی ای که برام پیش اومده که دلیل موجهی برای خوب شدنشون ندارم 
این سرفه های اگزوداتیو بالای سه هفته که حتی اگه هق هق گریه کنم یا هه هه بخوام بخندم هم رسوبات خودشونو نشون میدن 
این کمری که شب گذشته (پریشب) با کلی سرکج کردن و ادای دیگرانو تحمل کردن به صبح رسوندم و یهو مسئول شبمون که یه پسره ی مجرد دهه شصتی خودشیرین بود جلو رئیس گفت اینا که اداشونه (و منم برگشتم و گفتم ایشالا از همین اداها سرشون بیاد) 
این سردرد قوز بالا قوز که تا کولر ر
الان که وسط اتاق شیش نفره ی خوابگاه تنها زیر پنکه نشستم و دارم مقاله ای که استاد به من داده رو ترجمه میکنم ، یهو به این فکر میکنم که چقدر زمان داره زود میگذره ....چه وقتای زیادی بوده که بجای محبت کردن و عشق ورزیدن ، خشن بودم و بیخیال ! حتی که چقدر از ترم یکی که اومدم اینجا زود گذشته :) از مهر نود و شیش تا تیر نود و هشت ! چقدر زود ترم چهارمم هم تموم شد و زندگی خوابگاهی از من چه آدمی ساخت ... قوی تر ، محکم تر ولی متاسفانه گوشه گیر تر ... ولی یه مدت باز برم خو
"به حرفهای دیگران اهمیت نده"
"Don't listen to what they say"
جمله ای که توی بسیاری از آثار هنری ایرانی و خارجی دیده میشه. از ترانه تا شعر تا داستان و ...
در کمال تعجب، انگار که درد مشترکی بین کل ملتهاست!
گویی بشر سابقه ای بسیار گسترده، طولانی و دیرین در آزردن هم نوع خود با زخم زبان داره! 

دستامو روی گوشام میزارم تا صداشون رو نشنوم ولی بطور ناخودآگاهی همه ی صداها واضح تر میشن و صداهای اضافی پنکه و یخچال متکه مکانیکی بیرون حذف میشن،صدای بحث کردنشون بلند میشه واضح میشه و میپیچه تو گوشم میپیچه توی مغزم می خوره به همه ی جمجمه ام...سرم گیج میره دنیا شروع میکنه به تپیدن انضباض و انبساط همه ی رنگا انقدر قاطی میشن تا همه جا رو پر میکنن همه جا داره تاریک و روشن میشه-فضای ضربان دارِ سیاه و سفید-سرم سنگین میشه انگار که خوبم میاد ، دلم میخا
کت مردانه SINA+کالج VIMER

169,000 تومان

پنکه رومیزی BIMER مدل 1000

85,000 تومان

پیراهن هاوایی مردانه DAKER هندزفری بلوتوثی i 7 ست بافت مدل EDKA تیشرت هاوایی مردانه مدل BINO سوئیشرت بافت مردانه مدل OKSEN پیراهن هاوایی مردانه مدل FIA تیشرت مردانه مدل TARLO تیشرت مردانه طرح پلاک (مشکی) کت مردانه SINA+کالج VIMER پنکه رومیزی BIMER مدل 1000
اتوکول یک دستگاه فن تهویه و خنک کننده خورشیدی است که جایگزین مناسبی برای استفاده از کولر ماشین می باشد پس با استفاده از اتوکول در مصرف بنزین هم صرفه جویی کنید و فشار اضافه ای به موتور اتومبیل اضافه نمی شود. به محض اینکه جلوی تابش نور خورشید قرار گرفتید اتوکول به طور اتوماتیک به کار می افتد.
پنکه خورشیدی ماشین اتوکول با طراحی صحیح خود بر روی شیشه هر ماشین و یا مکانی غیر از ماشین قابل نصب و استفاده می باشد. نصب کردن این دستگاه بسیار آسان می باشد
صبح که بیدار شدم لبه تخت نشستم رو به پنکه. مامان اومد بعد پرسیدن اینکه بهتری و سردردت خوب شده و اینا گفت: اینو از اونجا بردار. من تو اشپزخونه کار میکنم تا سر برمیگردونم اینو میبینم فکر میکنم یه بچه تو اتاقته. 
زدم زیر خنده گفتم اتفاقا میخوام چند تا دیگه درست کنم بذارم دور تا دور اتاق.
عکس رمزداره. خواستید تقدیم میشه
#یادم نیست اخرین باری که دعای کمیل خوندم کی بود اما دیشب خوندم و مدام یاد اون پسر سنی تو خاطرات سفیر می افتادم که به خانم شادمهری گ
اخرین چیزی که یادم موند این بود که پنکه از سقف
جدا شد و سرم رو قطع کرد.با حسی شبیه مرگ از خواب پریدم. پنکه سرجاش بود
و خونی روی دیوار نبود. توی سرم جنگ بود. نه... فاجعه بعد از جنگ بود.درست اون
لحظه ای که خرابی و مرده ها رو میبینی و میفهمی چی به سرت اومده.خوابم رو که مرور کردم انگار هوا توی اتاق نبود.
قلبم تیر کشید و کشیده شدم سمت قرص ها.چشمم افتاد به بیرون.جنگل داشت زیر ابرها قایم
می شد. قائم شدن؟! چه فعل دوست داشتنی ای. اما من کم کم دارم می فهمم که نمی
هر وقت بابام می‌دید لامپاتاق یا پنکه روشنه و من بیرون اتاقم، می‌گفت: چرا اسراف؟ چرا هدر دادن انرژی؟ آب چکه می‌کرد، می‌گفت: اسراف حرامه! اطاقم که بهم ریخته بود می‌گفت:تمیز و منظم باش، نظم اساس دینهحتی در زمان بیماریش هم تذکر می‌داد
تا اینکه روز خوشی فرا رسیدچون می‌بایست در شرکت بزرگیبرای کار مصاحبه می‌دادمبا خود گفتم اگر قبول شدم، این خونه کسل کننده و پُر از توبیخ رو ترک می‌کنم.
صبح زود حمام کردم، بهترین لباسم رو پوشیدم و خواستم برم بیر
قیمت این محصول: 109,000 تومان

قابلیت خنک کردن با استفاده از محفظه مخصوص آبدارای 2 دریچه باد خروجی قابل تنظیم به زوایای مختلفدارای موتور قوی و خروجی باد بالا در مقایسه با دیگر پنکه های یو اس بیقیمت : 109.000 تومان  در روزهای گرم تابستان، راه‌های زیادی برای خنک شدن وجود دارد. یکی از این راه‌ها مینی پنکه همراه موبایل بود که به وسیله‌ی آن می‌توانستید همزمان با کار کردن با گوشی موبایل و تبلت خود، باد بخورید و خنک شوید!یکی دیگر از راه‌های خنک شدن، وسی

خدمات فنی نائیجی*تعمیر و نصب لوازم خانگی و برودتی (یخچال ،کولراسپلیت و پنجره ای،پنکه و...)*تعمیرات و نصب لوازم شوینده(لباسشویی،ظرفشویی و...)*تعمیرات وسایل گرمایشی(پکیج،آبگرمکن،بخاری گازی و برقی و...)*تعمیرات لوازم آشپزخانه و منزل(جاروبرقی،هود،همزن،بخارشورو...)تعمیرات خود را با ما بسپارید .*آدرس :محمودآباد کوچه امام رضا نسیم 51چهار راه اول سمت راست خدمات فنی نائیجی*شماره تماس:۰۹۳۹۱۴۹۵۵۰۵*آیدی تلگرام : @nasbesplitاین آگهی تخفیف دارد.
تعمیرات ترازو دیجیتال
تعمیر ترازوی محک 15000 توسط کاربر بسیار آسان بوده و به راحتی صورت می پذیرد .تعمیر ترازوی محک در بسیاری از مواقع به راحتی توسط کاربر قابل اجرا می باشد ودر صورت عدم رفع اشکال نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ترازوی محک می باشد .
نمایندگی ترازو دیجیتال محک
در این بخش شما را با نحوه تعمیر ترازوی محک 15000 توسط کاربر آشنا می کنیم :1. ترازوی محک روشن نمی شود :علت احتمالی : کلید اصلی خاموش است . باتری خالی شده و برق به دستگاه نمی رسد .رفع اشک
این چند روز که خونه نبودیم یکی از ماهی قرمزهام مرده 
از دیروز مدام با خودم می گفتم فردا ظهر رفتم مسجد از ماهی فروشی سر خیابون یه ماهی میخرم، تا این یکی تنها نمونه 
امروز رفتم بیرون پرنده تو خیابون پر نمیزد،مسجد هم خلوت.فقط دو نفر نماز می خوندن . لامپهای مسجد خاموش، پنکه سقفی روشن بود .دو تا کولر ها رو روشن کردم و منتظر نشستم(پنکه سقفی سر درد میگیرم )
یه خانم مسن عینکی کنارم نشسته بود (ینی من رفتم کنار اون نشستم تا بقیه بیان صف اول تشکیل بشه ) نم
نگاه میکنم
به روزها
به لحظه ها
به زندگی ها
به تک تک اشیا اتاق
به پنکه سقفی نداشته ام و بادی که روی صورتم است
به صدای پرنده از دوردست
نگاه میکنم
به جای خالی ات
اما جایت خالی نیست...
گلدان گذاشته ام و دورشان را با صدف هایی که چند سال پیش از دریا آورده بودم، تزئین کرده ام
پرده کشیده ام به پنجره ام، سفید با گل های نارنجی
تیره نیست، توری است و نور از آن رد میشود
اتاقم را روشن کرده ام
من
این روزها بیشتر از هر روز دیگری کار میکنم و درآمد دارم
اما دلم خوش ن
بخاری برقی | نمایندگی فروشبرای اطلاع از قیمت و مشخصات به روز به لینک سایت مراجعه کنید.

فن هیتر رومیزی پارس خزر مدل FH-2000Pفن هیتر «پارس خزر» مدل «FH2000P» دستگاهی کوچک و کاربردی است که توسط این شرکت معتبر عرضه ‌شده است. این محصول بدنه‌ی پلاستیکی باکیفیتی دارد و قابلیت فعالیت به‌عنوان فن را نیز دارد و در هوای گرم می‌تواند به‌عنوان پنکه از آن استفاده کرد. ابعاد کوچک FH2000P امکان استفاده از آن روی میز را به کاربر می‌دهد.
کلیپ آموزش ساخت پروژه کاروفناوری
کلیپ آموزش ساخت پنکه با قدرت بالا
Mini Powerful Fan
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت پنکه قدرتی با دو پروانه و با وسایل و ابزار ساده  آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
حجم 22 مگابایت
پخش آنلاین

دانلود کلیپ
دانلود پروژه های برق و الکترونیک
فروشگاه آنلاین محصولات الکترونیکی کاروفناوری

برای استفاده از سایر مطالب سایت به صفحه اصلی مراجعه نمایید 

نقد کتاب سمفونی مردگان: مرگ ایران اسلامی با تمام افکار و اندیشه هایش

سمفونی مردگان ، اثر عباس معروفی
بهترین برداشت از کتاب:
مرگ تمدنِ یک جامعه، مرگ ایران اسلامی با تمام افکار و اندیشه­ هایش بهترین برداشت از کتاب سمفونی مردگان است.
جمله­ ی کلیدی رمان این است:
به نفع شماست که زیر نظر ما باشید.
نبض شما در دست ماست
بالاخره باد این پنکه های لردیک روز همه ما را خواهد برد؛
و این­ها جملات تأکیدی است که به ظاهر در هذیان ­های فصل آخر کتاب سمفونی مردگ
کلیپ آموزش ساخت پنکه با قدرت بالا
Mini Powerful Fan
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت پنکه قدرتی با دو پروانه و با وسایل و ابزار ساده  آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
حجم 22 مگابایت
فرمت Mp4
دانلود کنید

صبح که بیدار شدم لبه تخت نشستم رو به پنکه. مامان اومد بعد پرسیدن اینکه بهتری و سردردت خوب شده و اینا گفت: اینو از اونجا بردار. من تو اشپزخونه کار میکنم تا سر برمیگردونم اینو میبینم فکر میکنم یه بچه تو اتاقته. 
زدم زیر خنده گفتم اتفاقا میخوام چند تا دیگه درست کنم بذارم دور تا دور اتاق.
عکس رمزداره. خواستید تقدیم میشه
#یادم نیست اخرین باری که دعای کمیل خوندم کی بود اما دیشب خوندم و مدام یاد اون پسر سنی تو خاطرات سفیر می افتادم که به خانم شادمهری گ
تعمیر تخصصی کلیه بُرد های الکترونیکی 
تعمیر برد لباسشویی سامسونگ(SAMSUNG)
تعمیر برد لباسشویی ال جی(LG) 
تعمیر برد لباسشویی ایندوزیت
تعمیر برد لباسشویی کرال
تعمیر برد لباسشویی پاکشوما
تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر برد لباسشویی اسنوا
تعمیر برد لباسشویی مجیک
تعمیر برد لباسشویی میدیا
تعمیر برد های دایرکت درایو
تعمیر برد یخچال دوو ساید
تعمیر برد یخچال الجی ساید 
تعمیر برد یخچال سامسونگ ساید
تعمیر برد یخچال هیمالیا
تعمیر برد یخچال اسنوا 
تعمیر ب
سکانس اول : هوا به شدت گرم بود ، شُر شر عرق می رخیتیم . اولین بار بود که تابستونِ شمال رو تجربه می کردیم . خدا رو شکر کولر ماشین رو قبلش درست کرده بودیم . داخل ماشین قابل تحمل بود و بیرون غیر قابل تحمل ! داداش از همون لحظه ی اول رفت تو کارِ تُنبان و زیرپوش ! اما من سعی داشتم مقاومت کنم . پیرهن تنم بود و هی به این خان داداش نگاه می کردم که چقدر خوش به حالشِ با زیر پوش ! یک گام عقب نشینی کردم . دکمه هاش رو باز کردم . اما باز هم غیر قابل تحمل بود . یه خرده که
دوستم مینا، تعریف میکرد، میگفت:
یه روز مادربزرگم مریض میشه، از قضا اون روز پنجشنبه بوده و دکتر متخصص پیدا نمیکنه.
ناچارا میره اورژانس و پیش یه دکتر عمومی، میگه: آقای دکتر حالم خیلی بده، حالا شما یه چیزی همینجوری بنویس بهتر بشم تا شنبه برم پیش یه دکتر درست و حسابی!!! :))
میگن منشیه از خنده ترکیده پاشیده رو میز، دکتره هم خودشو با دستگاه فشار سنج از سقف حلق آویز کرده میگه من پنکه سقفی ام!

پ.ن1: بخندید دیگه! :)) 
پ.ن2: احساس میکنم این چندوقته وبلاگم خیل
پروژه کنترل لوازم خانگی از طریق بلوتوث موبایل و اپلیکشن اختصاصی با ۸ عدد خروجی ۲۲۰ولت ۱۰ امپرمواردی که میتوان با این دستگاه کنترل کرد کرکره پارکینگ یا مغازه لامپ اتاق یا لوستر فن و هواکش کولرپنکهو تمامی لوازم برقی دلخواه شما سفارش پروژه  یا شخصی سازی این پروژه 09116527362
میر تخصصی کلیه بُرد های الکترونیکی 
تعمیر برد لباسشویی کرال
تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر برد لباسشویی اسنوا
تعمیر برد لباسشویی مجیک
تعمیر برد لباسشویی میدیا
تعمیر برد یخچال دوو ساید
تعمیر برد یخچال هیمالیا
تعمیر برد یخچال اسنوا 
تعمیر برد
یک سری از عبادت‌ها هم هستند که خصوصی‌اند. مثلِ روزه گرفتن. یک جایی از یک بزرگی خوانده بودم که روزه گرفتن تنها عبادتی است که مخصوصِ خداست. یعنی اینکه شما میتوانید روزه باشید و کسی جز خدا نداند. و یک عالمه توضیحاتِ دیگر...{اصلا" چه ربطی داشته به چیزی که میخواستم بگویم؟} (دارم سعی میکنم فارسی را پاس بدارم)
دیشب برای مراسم احیا رفته بودم به یک مسجدی که بودن در آنجا با هیچ منطقی جور در نمی‌آمد. نه در مسیرِ خانه‌ام بود نه در محلِ ما بود. نه دوست و نه آ
کلیپ آموزش ساخت پنکه با سلول های خورشیدی
Solar Powered Electric Fan
همان طور که می دانید انرژی خورشید منبع بسیار عظیمی از انرژی پاک و خدادادی است به طوری که انرژی که از طریق خورشید به زمین می‌رسد ۱۰۰۰۰ بار بیشتر از انرژی مورد نیاز انسان است پس اگر انسان بتواند از این انرژی استفاده کند دیگر احتیاج به سوخت فسیلی نیست و هوا بسیار پاک تر و روند گرم شدن آن هم بسیار کند می شود.
حال در کلیپ تصویری زیر روش ساخت یک نمونه پنکه که ب
بدن درد شدم . دیروز روز پر کاری بود . از یک خریدِ پر زحمت گرفته تا شستنِ یک فرش کفِ آشپزخونه ! یک فرشِ 6 متری در 4 متر فضا ... و بعد هم درد سر پهن کردنش روی نرده های تراس و جا نشدنش . فعلا هم که روی اُپن جا خوش کرده و بنده ی خدا به جای نسیمِ گرم و آفتابِ تابستان ، داره بادِ پنکه می خوره ! هرچی بود تمام شد ... مثلِ پروژه ی از پوشک گرفتن پسرم که تموم شد و این فرش هم قربانیِ همین پروژه بود . فکرشو نمی کردیم ماشاالله به این زودی جیشش رو بگه همون قدر که فکر نمی کر
تبلیغات خلاقانه: دوئل جاروبرقی و گربه

یکی از تبلیغات خلاقانه و جالب توجهی که برند سامسونگ برای معرفی جاروبرقی خود ارائه داده است، یک ویدئوی کوتاه ۳۰ثانیه‌ای است که از طریق آن یک دوئل حرفه‌ای را بین جاروبرقی و گربه‌ای بازیگوش در یک خانه نشان می‌دهد. از این منظر باید گفت که نظافت خانه در قالب یک نبرد به تصویر کشیده شده است و جنگجوی مبارز این نبرد نیز یک زن خانه‌دار است که در نهایت با استفاده از یک ابزار جنگی قدرتمند که همان جاروبرقی برند
تعمیر برد لباسشویی کرال
تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر برد لباسشویی اسنوا
تعمیر برد لباسشویی مجیک
تعمیر برد لباسشویی میدیا
تعمیر برد یخچال دوو ساید
تعمیر برد یخچال هیمالیا
تعمیر برد یخچال اسنوا 
تعمیر ب

تعمیر برد لباسشویی کرال
تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر برد لباسشویی اسنوا
تعمیر برد لباسشویی مجیک
تعمیر برد لباسشویی میدیا
تعمیر برد یخچال دوو ساید
تعمیر برد یخچال هیمالیا
تعمیر برد یخچال اسنوا 
تعمیر
پریشب پنکه را به هزار دردسر تنظیم کردم، جوری که خنکایش نه یه کار کند یخ بزنم، نه به قدری دور باشد که از گرما خفه شوم. تازه داشتم بالشم را مشت و مال می دادم که یک مرتبه یک بنده خدایی در گروه کلاسی خبر داد نمره های فلان درس را روی سایت گذاشته اند. جوری از جا پریدم که نگو و نپرس. شده بودم 15.25. یعنی در تمام دوازده سال دوران دانش آموزی فکر نمی کردم یک روزی از دیدن نمره ی 15 ذوق کنم.
به ساحل می گویم اینجا چرا این ریختی ست؟ چرا اینقدر همه چیز سخت است که از د
تعمیر برد لباسشویی کرال
تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر برد لباسشویی اسنوا
تعمیر برد لباسشویی مجیک
تعمیر برد لباسشویی میدیا
تعمیر برد یخچال دوو ساید
تعمیر برد یخچال هیمالیا
تعمیر برد یخچال اسنوا 
تعمیر ب
تعمیر برد لباسشویی کرال
تعمیر برد لباسشویی دوو
تعمیر برد لباسشویی اسنوا
تعمیر برد لباسشویی مجیک
تعمیر برد لباسشویی میدیا
تعمیر برد یخچال دوو ساید
تعمیر برد یخچال هیمالیا
تعمیر برد یخچال اسنوا 
تعمیر ب
این یک از او، یک از او، یک از او، از من اما کدام است؟ آن؟ آن؟
آسمان در کدامین ستاره سر نوشت مرا کرده پنهان؟
آسمان؟ کم کن از ابر هایت بر سیاهی بیافزای شب را
تا بیابم کدامین ستاره‌ست گشته تا این حد از من گریزان
این منم کودکی که تنش را مثله کردند یک شب ملائک
ریختندش برای خدایی‌ت پیش گرگان پیرِ بیابان
این منم نوجوانی که در چشم ریگ های زمین را جویده‌ست
قورت داده‌ست در دیدگانش زندگی را خیابان خیابان
این منم مرد بیچاره ای که زندگی را گرفته‌ست در آغ
این روزها ، شما می توانید از یک لپ تاپ گیمینگ گرفته تا دسکتاپ پیشرفته HP دریافت کنید. اگر به دنبال چیزی هستید که می تواند بازی متوسط ​​را تحمل کند ، اما هنوز هم متوسط ​​و ارزان است ، ممکن است HP OMEN Desktop 880-160se همان چیزی باشد که شما می خواهید. برخی از گزینه های قابل تنظیم برای انتخاب هنگام سفارش این دستگاه وجود دارد. حتی ارزانترین گزینه با پیکربندی اساسی هنوز هم بسیار بیشتر از میانگین دسک تاپ ارائه می دهد.ساخت این برج بسیار چشمگیر است ، زیرا صفحا
هیتر برقی مدل پنکه Wanjun 
این محصول از قابلیت خیلی خوبی در گرم کردن اطراف شما بهره مند است و محیط اطراف را به خوبی گرم خواهد کرد در حالی که مصرف برق خیلی کمی هم دارد

مشخصات کالا:نام: هیتر برقی مدل پنکهمصرف: 300واتضمانت: 72 ساعت ضمانت تحویلرنگ: مشکیبرند: Wanjunساخت: چینتعداد شعله: تک شعلهنوع مصرف: کم مصرفاندازه تقریبی: 15*15

همانطور که از نام دستگاه پیداست در این بخاری، گرما در واقع تابش گرم ایجاد شده توسط لامپ و یا المنت دستگاه می باشد. و یک سطح بازت
یه ظهر تابستانی از روی بیکاری سر کوچه نشستم. هوا خیلی گرم بود دیدم فایده نداره، برم خونه و زیر باد پنکه بمونم بهتره. همین که خواستم برم، دیدم از ابتدای سمت خیابان ... ابراهیم داره میاد... همین که نزدیک شد، دیدم پابرهنه است، توی این هوای داغ همین طور پایش می سوخت پایش را سریع از روی زمین بر می داشت... حدس زدم مسجد بوده و کفش هایش را بردند.

وقتی رسید سلام کردم و دست دادیم، سریع اومد توی سایه، اشاره به پاهاش کردم و گفتم: پس کفشات کو، تو این هوای داغ چ
امروز داشتم برای ناهار برنج و مرغ درست میکردم منتظر بودم برنجم نرم بشه یکم تا دمش بندازم مرغمم اماده بود و داشتم ادویه میزدم بهش نمک و دارچین ... دارچین داشتم با وقت میریختم که رنگ خورشتم تیره نشه یهو زرتی درش باز شد ریخت تو غذام و کنار گاز ://// وای جیغ زدم فقد ینی ما هیچ وقت قوطی ادویه دارچینمون پر نبود ولی امروز پر پر بود کلی دارچین ریخت :/ دیگه یه لحطه گفتم مریم الان وقت جیغ زدن نیس زود نجاتش بده! زیر مرعا رو خاموش کردم که با قل زدن تو اب خورشت حل
* از رفتگر محله عیدی بگیرید.
* سی دی قفل دار رو بشکنین تا قفلش باز بشه.
* جوراب های کثیف رو به پره های پنکه ببندید و پنکه را روشن کنید.
* با هندوانه یه قل دو قل بازی کنین !
* به دوست دکترتون بگین : مرض جدید چی داری ؟!
* نصف شب زنگ بزنید به اورژانس و بگویید: من مرض دارم ، بیاین منو ببرید!
* روز بازی پرسپولیس با استقلال، وسط تماشاچی ها بنشینید و با صدای بلند، ابومسلم را تشویق کنید !
* هفت تیری بذارید رو شقیقه راننده مترو و بگید یالا برو دبی.
* پیراهن را روی کت
که مثلا وقتی که خورشید همچنان زیر باد پنکه، خوابیده،
بعد از یک دیده بوسیِ شتابناک با خدا، همراه مامان و عمه مسیر گورستان، در پیش گیری.
یک ملس حالتی وجودت را بگیرد، هر قدم، سوزنی باشد و نگاهت را به دل آسمان تکه دوزی
کند و امان از لبخندهایی که نمیشود جمعشان کرد ... تو در یک بغل‎سکوت، پشت آن‌ها
راه بروی و آسمانی و لبخندی که هر لحظه بیشتر ریشه می‌دهد.

که مثلا به مادربزرگت سلام بدهی و سنگش را با آب
خنک بشویی و به وزوزهای بی‌ربطی که همیشه مانع انجا
آفتابم...
ای شعله‌ی مژگانت، شلاقِ صورتِ دوزخیانِ وامانده در زمین
ای زیبایی‌ات کورکننده
آه که چشم‌هایم از دیدن رخ زیبایت خواب به خواب رفته‌اند اما
اما
اما
اما سردرد و تشنگی چنان بر من غلبیده‌اند که خواب ندارم
نه... نه... نه از سردرد و تشنگی
که از عطش وصال تو است که پلک بر هم نتوانم گذاشت
ای تنها معشوقی که لحظه‌ی دیدارت رفع تشنگیِ سال‌ها دوری نمی‌کند که هیچ، پدرِ صاحابِ جدِ آبِ بدن را در می‌آورد
عشقت چنان بر تنِ روح سنگین است 
که شلپ شلپ،
 عر

سیستم های سرمایشی شریان های اصلی یک خانه هستند و وجودشان برای راحتی و آسایش اهالی خانه بسیار مهم و حیاتی است. سرمایش تبخیری یک فرایند بسیار قدیمی است که منشأ آن به هزاران سال قبل، در تمدن‌های باستانی ایران و مصر بازمی‌گردد.همه مردم ایران با توجه به محل زندگی خود برای خنک کردن خود در فصل گرما از یک نوع کولر استفاده میکنند. قدیمی‌ترین نمونه کولر آبی در جهان، که همان بادگیر است در حدود هزاران سال پیش در ایران اختراع شد. کولرهای آبی برای
چگونه یک Cooling Pad ساده درس کنیم؟
آموزش ساخت یه پنکه ساده و باحال با چند تا وسیله ساده و دور ربختنی. 
  متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتمدت زمان: 5 دقیقه 40 ثانیه 
دانلود صدای واقعی سشوار برای نوزاد ios و اندروید با کیفیت عالی
دانلود صدای سشوار برای خواب mp3
صدای سشوار انلاین برای موبایل
لینک دانلود صدای سشوار
برای راحت خوابیدن نوزاد چند ماه تازه متولد شده باید روش و ترفند های مختلفی بکار برده شود یکی از این روش های پخش صدای های وسایل برقی مثل سشورا ، جارو برقی و پنکه می باشد.
البته صدای سشوار برای نوزاد روشی کوتاه مدت برای خواب نوزاد است، اما در بلند مدت برای خوابیدن نوازده بایید راه حل بهتری پیدا استفا
Radioddity QB25 Pro Quad Band Quad Band-Quest Mobile Ham Amateur Radio Transceiver Car Truck
وسیله نقلیه رادیو ،
VHF UHF 25W با کابل و CD + 50W آنتن چهار باند بالا
گروه چهارتایی، چهارتایی - آماده‌به‌کار، چهار رنگ صفحه نمایش رنگ. فرکانس: ۲ باند VHF + ۲ باند UHF. رادیو اف ام ۶۵ - ۱۰۸ مگاهرتز. گسترده (گسترده)/ Narrowband (Narrow)Selectable. بی‌حسی از راه دور، فعال کردن از راه دور، کشتن از راه دور. با سایز تنها ۳.۸ * ۱.۷ * ۵ اینچ، مناسب برای حمل و اشغال یک فضای بزرگ‌تر وقتی که در ماشین یا کامیون شما قرار می‌گیرد.پیکرب
چرا یک اجاق گاز وقتی می توانید دوتایی داشته باشید؟اجاق گاز دوتایی در آشپزخانهکریس بارنزکریس بارنزراهنمای ما به شما توصیه می کند که هنگام خرید اجاق گاز دوتایی چه چیزی را جستجو کنید. هیچ بررسی فعلی درباره این محصول وجود ندارد. برای ثبت علاقه خود به یک آزمون ، به صفحه درخواست ما مراجعه کنید.فضای اضافی آشپزخانه برای ذخیره کردن دارید؟ اگر بیشتر اوقات سرگرم می کنید یا یک خانواده بزرگ دارید ، یک اجاق دوتخته ممکن است نیازهای شما را برطرف کند. در اص
قضیه این است که ناصرالدین شاه به عنوان اولین شاه
ایران که به صورت رسمی به اروپا رفت خاطراتی مرقوم داشته اند که چنگ بر ناف آدم می
اندازد و حیثیت آدم را میبرد. اعلی حضرت همایونی در کارخانه ای تشریف داشته اند که
اتفاقا آنرا مایه تعفن و بدبختی میدانند. چنانچه خاطر مبارک مرقوم داشته اند:
«کارخانه خیلی گرم بود و بوی قیر و بو‌های دیگر و ما
حرکت می‌کردیم همه را می‌دیدیم، در بین گردش نسیم خنکی احساس کردیم، باد می‌وزید،
مثل باد بهشت که در آن گرما و تع
راه های مصرف کاهش برق
راه های مصرف کاهش برق
10 راه آسان برای کاهش هزینه های انرژی و قبض برق
10 راه آسان برای کاهش هزینه های انرژی و قبض برق
در این مقاله به بررسی برخی از استراتژی های صرفه حویی جهت کاهش قبض برق و استفاده بهینه از انرژی می پردازیم
که شاید شما آن ها را نمیدانستید .
1- شیر ترموستات آبگرمکن خود را تنظیم کنید
راه های مصرف کاهش برق
این شیر معمولا طبق پیش فرض کارخانجات سازنده روی 140 درجه فارنهایت تنظیم است
که طبق آمار وزارت انرژی ابالات م
جاروبرقی بوش مدل BGS5SIL66C
برند: Bosch دسته: جارو برقی, لوازم برقی خانه, لوازم شستشو و نظافت
گارانتی ۳۶ ماهه شرکت سیهاوی
دارای سیم جمع کن خودکار
دارای لوله تلسکوپی
دارای فیلتر بهداشتی
مقایسه
افزودن به علاقه مندی ها
موجود در انبار
تحویل اکسپرس
ضمانت اصل بودن
ارسال به تمام نقاط
بسته بندی زیبا
 گزارش سوءاستفاده
توضیحات

حمل و نقل

توضیحات تکمیلی

نظرات (0)

نقد و بررسی

اطلاعات فروشنده

محصولات بیشتر

درخواست محصول

وزن
8.6 kg

ابعاد
47 × 32 × 31 cm

ق
چراغ خواب، آباژور
آینه دکوراتیو
ماکت و مجسمه
تابلو
سایر لوازم تزیینی
لوازم آشپزخانه
چاقو
خرد کن
لیوان و ماگ
درب قوطی بازکن
ابزار آشپزی
ابزار شیرینی پزی
تراوزی آشپزخانه
اجاق
ساندویچ ساز
آبمیوه گیری
تصفیه آب
چای ساز
سماور و کتری
قهوه جوش
قابلمه و تابه
انواع ظروف
کاربردی منزل
جاکفشی
چوب لباسی
لامپ
جاروبرقی
جارو شارژی
کف شوی
سایز لوازم کاربردی منزل
ابزار
کارواش
حشره کش و سوسک کش
قیچی
مجموعه ابزار و جعبه
لوازم شخصی
آرایش و زیبایی
لاک ناخن
برس
خوب بالاخره اومدم که بنویسم :) حالم بهتره بچه ها :) احساس میکنم خز بازی درآورم که عکس سرم و ازینچیزا گذاشتم :)
جریان از این قرار بود که من قرار شد اخر هفته برم خونه ی عمه اینا بمونم . خونه عمه اینا یه روستای خیلی نزدیک به شهره ( حدود 5 دقیقه ) که بسیار جای با صفا و مناسب زندگیه. هم به شهر نزدیکه و اگر چیزی احتیاج داشتی میتونی سریع بری هم اینکه تقریبا به دور از آلودگی و باصفاست. خونه مامانبزرگم هم نزدیک خونه ی عمه ست با یکم فاصله. خلاصه اینکه عمه مدت ه
شما در مورد صدای پکیج رادیاتور ایرانی می خوانید و یاد می گیرید که چگونه هر یک از صداها را بشناسید و پکیج رادیاتور خود را تعمیر کنید. البته ما کارهای تخصصی تعمیرات پکیج  را ارائه می دهیم ، اما تعمیرات و خدماتی نیز وجود دارد که می توانید خودتان این کار را انجام دهید.
علت صدا پکیج  رادیاتور ایران: آسیب پمپ بیدیکی از دلایل صدای پکیج  ایران رادیاتور خرابی پمپ دستگاه است. شافت داخل پمپ به دلایل مختلف ممکن است شکسته شود. هنگامی که شافت شل می شود ،
فن کویل چیست؟
فن کویل همانطور که از نامش پیداست شامل یک فن دمنده و یک یا چند کویل سرد و گرم است، که وظیفه آن دمیدن هوای مطبوع به فضای مورد نظر است.
فن کویل دستگاه وابسته است لذا اگر در مدار فن کویل چیلر و دیگ آب گرم برای تامین آبگرم و یا آب سرد مورد نیاز فن کویل نباشد عملا دستگاه فن کویل  فقط یک پنکه است.
فن کویل یکی از کاربردی ترین سیستم های تهویه مطبوع به شمار می رود که در تمامی فصول سال قابل استفاده است. فن کویل ها در فصول گرم سال فن کویل سرمایش
شما چه در کشوری زندگی کنید که آب‌وهوای گرم دارد یا به چنین کشوری مسافرت کرده باشید، شک نداریم که برای خنک کردن خود از پنکه استفاده کرده‌اید. حقیقت این است که پنکه‌ها اندازه، رنگ و شکل‌های مختلفی دارند، اما همه آن‌ها برای یک هدف مشترک استفاده می‌شوند و آن خنک نگه داشتن افراد است. به هر حال، با این که همه ما به خوبی می‌دانیم خنک نگه داشتن بدن در هوای بسیار گرم برای سلامت و بهداشت ما مهم و ضروری است، آیا می‌دانستید که بدن ما تنها چیزی نیست ک
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : از آنجایی که کودکان توانایی این را ندارند که به ما بگویند چه زمانی سردشان یا گرمشان شده ، به همین دلیل تشخیص این موضوع به عهده والدین می باشد که بتوانند دمای مناسب را برای اتاق نوزاد فراهم کنند تا آن ها احساس راحتی داشته باشند . بعضی از افراد معتقدند که کودکان باید اتاق کاملا گرمی داشته باشند اما بیش از حد گرم بودن محیط می تواند باعث مشکلاتی مثل سندروم مرگ ناگهانی نوزاد شود . این خطر تا سن 6 ماه
از نظر روحی روانی احتیاج دارم به صورت غیر منتظره یه وبلاگ قدیمی دهه ی هشتاد پیدا کنم و همه ی پستاش واسم جالب باشه و تا صبح مشغول خوندنش بشم.

از نظر روحی روانی احتیاج دارم چند تا آهنگ دیگه مثل souvenir سلینا گومز  پیدا کنم که به گروه خونیم بخوره و  تا آخر قرنطینه روشون قفلی بزنم، و بعدها بگم ایام قرنطینه اینا بودن که سرپا نگهم داشتن. 

از نظر روحی روانی احتیاج دارم شکیرا یه آهنگ تو سبک رگاتون بخونه تو مایه های آهنگ la tortura، یا راک بخونه یا نمیدونم
دانلود هزینه خط تولید فیلتر روغن و طرح توجیهی تولید فیلتر های روغن و هوا
فیلتر روغن ماشین وسیله‌ای است که روغن‌موتور را تصفیه می‌کند . فیلتر روغن در مسیر ورودی نفت به موتور قرار دارد و با پالایش نفت باعث می‌شود که در شرایطی جلوگیری از آسیب به ذرات ساینده به یاتاقان‌ها و نواحی مستعد اصطکاک , فیلتر باید همیشه روغن‌کاری شده و قادر به عبور از تمام جریان باشد . این مساله به‌ویژه برای فیلترهای نصب‌شده روی موتورها مهم است چون موتورهای جدید مقا
ریش تراش فیلیپس سه تیغ مدل RQ999
کفش دخترانه لاکچری مدل Nami
پاوربانک فانتسی 4000 میلی آمپر
مژه درخشان LED
ماشین اصلاح و موزن Jinghao مدل JH-4612
ساعت LED صفحه لمسی طرح Swarovski
دستگاه لاک خشک کن
زنجیر کفش کوهنوردی
عینک آفتابی لاکچری Burberry
هیتر برقی مدل پنکه Wanjun
دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما
پکیج کادویی انگشتر و گل عطری طرح Love
پد گرمایشی صندلی کودک USB
ساعت LED صفحه لمسی طرح Apple
ترازو دیجیتال دستی
ساعت دخترانه 6 بند قابل تعویض
ساعت مچی LED طرح شیائومی
صفحه گرمک
قهوه ساز دو نفره فلورا Flavia

قیمت : 250,000 تومان

خرید پستی

باکس سه خانه ی دسته دار مرسهmerce

قیمت : 38,000 تومان

خرید پستی

سفیدکننده دندان Whitelight-----سری 1

قیمت : 25,000 تومان

خرید پستی

صافی سینک پانچی استیل 2عددی

قیمت : 15,000 تومان

خرید پستی

ساندویچ ساز Toast Tite

قیمت : 45,000 تومان
علت ناهموار شدن سطح رزین اپوکسی
یکی از سوالاتی که همیشه پرسیده می شود و یکی از مشکلاتی که همیشه در خصوص کار کردن با رزین اپوکسی پیش می آید این است که چرا وقتی رزین اپوکسی و هاردنر با هم مخلوط شد و سپس خشک شد پس از یک روز سطح کار رزین ناهموار می شود. در بتدا باید این مطلب را بدانیم که سطح ناهموار علت‌های مختلفی دارد که به اختصار در پایین به این علت ها اشاره می‌کنیم و در مورد آنها توضیح می دهیم.
علت سطح رزین که به‌صورت حفره‌ای و یا لانه زنبوری می
مشکل از وقتی شروع شد که بچه بودم و این تفکر که «اگه کسی بهت توی خیابون زل زد، تو نگاهش نکن و سرتو بنداز پایین» به‌جای تفکرِ «اگه کسی چپ چپ نگاهت کرد توام زل بزن تو چشمش چون از خودت مطمئنی که مشکلی نداری» داشت توی مغزم کم‌کم رسوب می‌کرد. و رسوب کرد. نه‌ فقط رسوب. یه‌جوری انگار کل مغزمو گرفت. کوتاه اومدن و حرف‌گوش‌کن بودن کم‌کم و به‌تدریج رفت لایه‌های آخر مغزم و درواقع بایگانی شد. ولی حقیقتش رو بخواین، زندگی، مدرسه، جامعه، دفتر معلما، لواز

قانون جذب در 68 ثانیه | در 68 ثانیه به آرزوی خود برسید - راز موفقیت

به روز رسانی : ۲۹ دی ۱۳۹۸

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 9 دقیقه است.
قانون جذب در 68 ثانیه
قانون جذب و آشکارسازی رویاها در 17 ثانیه
خیلی از ما در مورد کاربرد قانون جذب و آشکار سازی رویاها از طریق بکارگیری قانون جذب شنیده ­ایم و سعی کرده ایم آن را در زندگی روزانه بکار ببریم. تلاش کرده ایم به چیزهای فکر کنیم که دوست داشتیم در زندگی­مان اتفاق بیافتد. اما نکته اینجاس
پرسش صفحه 16 کتاب کاروفناوری پایه هشتم پودمان کار با فلز
سوال :
چه وسایلی را مى شناسید که در آن ها پیچ چپ گرد به کار رفته باشد؟
جواب :
ییچ هاى چپ گرد بر خلاف پیچ هاى راست گرد و معمولى باز و بسته مى شوند یعنی به طرف چپ یا خلاف عقربه هاى ساعت بسته و درجهت عقربه هاى ساعت باز مى شوند.
از این پیچ ها در وسایلی که حرکت دورانی و چرخشی به سمت راست دارند استفاده می شود تا در اثر چرخش پیچ های چپ گرد باز نشوند و باعث لقی و افت کار وسیله نشود و می تواند در وسایل
یک دستگاه هواساز از طریق مجرای هوایی "هوا" را در اطراف خانه هدایت می کند. یک دستگیره هوا در داخل نصب شده است و با یک واحد تهویه هوا یا پمپ حرارتی در فضای باز کار می کند تا هوا گرم یا سرد شود.
هواساز یک پوشش فلزی است که شامل دو جزء اصلی است:
یک سیم پیچ تبخیری که مبرد را از داخل به خارج گردش می کند تا هوا را تهویه کند.
پنکه دمنده ای که هوای مطبوع را در سراسر خانه از طریق مجرای حرکتی به حرکت در می آورد.
هنگامی که در حالت خنک کننده قرار دارید ، هواساز هوا
روی تخت نشسته و تلاش می‌کردم جملاتی ساده و آسان برای توصیف شهرم بنویسم، بالاخره بعد از دو ساعت چیزی حدود هفت خط نوشته و سعی می کردم جملات نا‌آشنایم را به خاطر بسپارم!
وسط همین حفظ کردن‌ها با افسوس به جملاتم خیره شدم، کاش می‌شد با زبان و الفبای خودم معرف زادگاهم باشم، کاش می‌شد به جای استاد انگلیسی استاد ادبیات فارسی می‌گفت شهرتان را توصیف کنید!
آن وقت می‌توانستم حتی در وصف سنگفرش‌های خیابان دادگستری که هزاران بار در آن قدم زده بودم هم چ
اینجا میتونست همچنان کوچه هایی باشه که هر روز آفتاب از صبح تمام کوچه و خونه هاشو پر میکنه تا لحظه غروب
خونه هایی حیاط دار و تو حیاطا کلی درخت میوه
و تابستون هر خونه ای یه ظرف از میوه های حیاطش ببره برای همسایه ها
جایی که با خیال راحت بری بشینی تو حیاطت و از آفتاب لذت ببری و شبها بی نیاز از کولر و پنکه توی بهار خواب زیر سقف آسمون پر ستاره بخوابی و منتظر ستاره های دنباله داری باشی که با سرعت رد میشن
و صبح تعریف کنی برای بقیه که چند تا ازون ستاره ها
باید توجه داشت که روح در هیج جای بدن نیست . بلکه ، بدن است که در روح قرار دارد .روح پدیده ای بزرگتر از جسم است . این روح است که جسم انسان را در بر گرفته است . روح انسان ها با هم تفاوتی ندارند . انسان ها در هستی زندگی می کنند . انسان در اقیانوس روحی یگانه غوطه ور هستند ، و روحی واحد ، همگی انسان ها را در بر گرفته است . در جهان تنها یک انرژی وجود دارد . انسان ها دارای جسم متفاوت و روح یکسانی هستند . این درست مانند جریان برق است که در درون لامپ ، رادیو ، و ...
فر اخوان
روش های عالی برای تمیز کردن فر اجاق گاز 
چگونه فر را با لیمو تمیز کنیم؟
تمیز کردن گاز به طور طبیعی بسیار ساده و موثر است. چون لیمو و دیگر روغن مرکبات ، روغن را خوب تمیز می کنند، تمام چیزی که نیاز دارید ، دو لیمو ، کمی آب، ظرف و اسفنج است.
اول، لیمو را نصف کرده و آب میوه را داخل ظرف بریزید. پس از اینکه آن را خشک کردید، لیمو باقی مانده را در بشقاب قرار دهید. ظرف رابا 1 / 3 آب پر کنید و آن را در فر قرار دهید. آن را 30 دقیقه در دمای 250 درجه نگه داری
با دانستن رابطهNr=[60f/p](1-S) دور موتور آسنکرون را میتوان به طریقه های زیر تنظیم نمود :

تغییر فرکانس ولتاژ شبکه
 تغییر قطبها
داخل کردن مقاومت در مدار روتور
 تغییر ولتاژ موتور
۱- تغییر دور بوسیله تغییر فرکانس : با تغییر فرکانس سرعت سنکرون تغییر میکند و دور موتور تغییر میکند . میتوان برای تغییر فرکانس از یک مولد یا مبدل فرکانس استفاده نمود . و یک یا چند موتور القایی که در شرایط مشابهی کار می کنند بوسیله آنها تغذیه شوند . مانند موتور ماشینهای کارخان
در این روزهای گرم همه ما از سیستم های سرمایشی استفاده می کنیم که کولرهای آبی یکی از آن هاست. اما آیا می دانید این کولر پر کاربرد می تواند معایبی داشته باشد؟ با ما همراه باشید تا با معایب کولر آبی آشنا شوید.
معایب کولر آبی
همه ما می دانیم کولر آبی برای خنک کردن هوا بسیار موثر است.  اگرچه این کولرهای آبی پر کاربرد می باشند، اما نمی توانند دارای معایبی باشند که در این مقاله به بررسی عوارض جانبی کولر آبی و چگونگی محافظت از خود در برابر آن می پردازی
آزمایشگاه های صنعتی دارای تجهیزات خاصی هستند که عدم وجود هر یک از این تجهیزات میتواند تاثیر فراوانی بر عدم پیشرفت آزمایش های صورت گرفته،داشته باشد.هود، هات پلیت، آون، شیکر، یخچال و غیر.....از جمله تجهیزات آزمایشگاهی حائز اهمیت هستند که ما در این مقاله به معرفی و نوع کاربرد این تجهیزات آزمایشگاهی صنعتی خواهیم پرداخت.
هود آزمایشگاهی
همان طور که میدانید هود نوعی مکنده است که برای خارج کردن بو، گاز های آلاینده و بخار به کار گرفته میشود که در د
سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ / ۹ ژولای ۲۰۱۹
تابستان شده و هیاهوی
جیرجیرک‌ها توی علفزار خشکیده‌ی پشت دیوار یک دم هم قطع نمی‌شود. هوا گرم است و از
گرما خوشم نمی‌آید، بدخلق و عنقم می‌کند، نمی‌گذارد روی کارم تمرکز کنم و مدام دلم
می‌خواهد پا بشوم و دور اتاق برای خودم بچرخم و بیفتم روی تخت و زیر پنکه دراز
بکشم.

جیرجیر این حشرات اما مثل
نویز لاینقطع رادیو توی سرم می‌پیچد و گرمای خشک هوا همچنان آزارم می‌دهد. دلم می‌خواهد
به جایی ساکت و سرد فرار کنم، بدو
کلیپ آموزش ساخت تانکر فلزی و برقی
Pepsi Truck
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت یک مدل تانکر فلزی و برقی با قوطی پپسی فلزی آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
فرمت mp4
حجم 62 مگابایت
دانلود کنید

برای استفاده از سایر مطالب سایت به صفحه اصلی مراجعه نمایید.
کلیپ آموزش ساخت مولد برق ژنراتور با بخار آب
Steam power Generator
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت یک مدل مولد برق یا ژنراتور که با بخار آب برق تولید می کند با وسایل و ابزار ساده  آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
حجم 19 مگابایت
فرمت Mp4
دانلود کنید
فروشگاه محصولات الکترونیکی کاروفناوری
برای استفاده از سایرمطالب سایت به ص
سیستم تهویه مطبوع قابل حمل (PAC) یا همان کولر گازی پرتابل، یک سیستم هوای مطبوع قابل حمل با قابلیت حمل مناسب برای خنک کردن یک فضاست. آن ها معمولا روی زمین قرار می گیرند و به راحتی قابلیت جا به جا شدن در فضاهای مختلف را دارند. همچنین برخی از این مدل ها دارای چرخ هایی هستند که امکان جا به جایی آسان ان ها را فراهم می سازند. اما در این میان ممکن است برخی از افراد در ارتباط با میزان مصرف انرژی کولر گازی پرتابل بی اطلاع باشند. ما در این مطلب به بررسی میزا

سیستم های سرمایشی شریان های اصلی یک خانه هستند و وجودشان برای راحتی و آسایش اهالی خانه بسیار مهم و حیاتی است. سرمایش تبخیری یک فرایند بسیار قدیمی است که منشأ آن به هزاران سال قبل، در تمدن‌های باستانی ایران و مصر بازمی‌گردد.همه مردم ایران با توجه به محل زندگی خود برای خنک کردن خود در فصل گرما از یک نوع کولر استفاده میکنند. قدیمی‌ترین نمونه کولر آبی در جهان، که همان بادگیر است در حدود هزاران سال پیش در ایران اختراع شد. کولرهای آبی برای
آموزش ساخت خودرو فلزی و برقی ریکشا
Electric Rickshaw
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت یک مدل خودرو فلزی و برقی با قوطی آب میوه فلزی آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
فرمت mp4
پخش آنلاین

دانلود کلیپ

پرسش صفحه 16 کتاب کاروفناوری پایه هشتم پودمان کار با فلز
سوال :
چه وسایلی را مى شناسید که در آن ها پیچ چپ گرد به کار رفته باشد؟
جواب :
ییچ هاى چپ گرد بر خلاف پیچ هاى راست گرد و معمولى باز و بسته مى شوند یعنی به طرف چپ یا خلاف عقربه هاى ساعت بسته و درجهت عقربه هاى ساعت باز مى شوند.
از این پیچ ها در وسایلی که حرکت دورانی و چرخشی به سمت راست دارند استفاده می شود تا در اثر چرخش پیچ های چپ گرد باز نشوند و باعث لقی و افت کار وسیله نشود و می تواند در وسایل
کلیپ آموزش ساخت پروژه کاروفناوریکلیپ آموزش ساخت جعبه موزیک
mp3 music box
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت یک مدل مولد جعبه موزیک آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
حجم 12 مگابایت
فرمت Mp4
دانلود کنید

من هیچ وقت هیچ
جایی (غیر وبلاگم البته) هیچ کس را لعنت نکردم. نه به این خاطر که
مثلا کار زشتی است، نه. چون فکر می کنم بی‌فایده است. اما جالبه که خیلی‌ها انگار اصلا این حق را برای من قائل نیستند که عصبانی باشم و خشمم را نشان بدهم (پست قبلی). عجیبه که انتظار ادب بیش‌تری دارند. درست مثل این که از یکی که زیر شکنجه است بخواهی
با تو، با شکنجه‌گرش، با ادب و متانت
به گفتگو بشیند یا نه، حتی بپذیرد که باید شکنجه بشود و اعتراضی هم نکند. چرا
همچین انتظاری دار
کلیپ آموزش ساخت تانکر فلزی و برقی
Pepsi Truck
دوستان گرامی در کلیپ تصویری زیر نحوه ساخت یک مدل تانکر فلزی و برقی با قوطی پپسی فلزی آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
فرمت mp4
پخش آنلاین

دانلود کلیپ

1. الگوریتم چیست.
2.روشهای بیان الگوریتم را نام ببرید.
3.الگوریتمی بنویسید که اعداد زوج دو رقمی را
یکی یکی محاسبه و چاپ نماید.
4.فلوچارتی رسم کنید که دو عدد دلخواه A,B را به عنوان
ورودی گرفته و حاصل جمع آنها را چاپ نماید.
5.فلوچارت میانگین  دو نمره علوم و ریاضی را رسم کنید.
5.الگوریتم و فلوچارت شعاع دایره را از ورودی
خوانده،محیط و مساحت آن را محاسبه کند.
6.الگوریتمی که دو مقدار را از ورودی خوانده و
مقدار بزرگتر را چاپ کند.و فلوچارت ان را رسم نمایید.
7.ا
 هود داتیس
تمیز کردن منافذ آشپزخانه یک منطقه اغلب نادیده گرفته شده از نگهداری در آشپزخانه است ، اما عدم تمیز نگه داشتن دریچه شما می تواند منجر به آتش سوزی شود. با گذشت زمان ، فن اگزوز ، لوله دریچه و هود هواکش همه می توانند در گریس پوشش داده شوند.
تمیز کردن هود هواکش باید در اختیار متخصصان قرار گیرد و ما می توانیم یک ممیزی رایگان را به شما کمک کنیم تا اطمینان حاصل کنید که هود دریچه شما در شرایط خوبی است و به کاهش خطر آتش سوزی آشپزخانه کمک می کند
باران شدید. ترافیک وحشتناک. مسیری که اگر پیاده می‌رفتم 10 دقیقه طول می‌کشید، با ماشین مادرم 30 دقیقه در ترافیک بودیم! اگر شیشه را می‌دادم پایین، من و ماشین خیس می‌شدیم و وقتی که کولر را روشن کردیم سردم شده بود. همیشه از این هواهایی که تکلیفشان با خودشان معلوم نیست بیزار بوده‌ام. گمانم 1 ساعت طول کشید تا به مقصد رسیدم. از ماشین پیاده شدم و دویدم سمت جایی که باران خیسم نکند. سردم شده بود. لباس‌هایم گشاد و کوتاه بودند و از هر طرف این هوا بود که
کلیپ آموزش ساخت بخاری برقی هیتر با پنکه
Room heater
دوستان گرامی در فیلم زیر روش ساخت بخاری برقی فن دار آموزش داده می شود.امید است از دیدن این کلیپ لذت برده و بتوانید نمونه ای بهتر از آن بسازید.
فرمت mp4
پخش آنلاین

دانلود کلیپ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها